[FOTOVERSLAG] Waalzinnig Festival: Kunstuitingen van mensen met en zonder beperking

Fotograaf: Hans de Groot
27 mei 2018
Vandaag heeft in en rondom LUX het Waalzinnig Festival, voorheen Kwartiermakersfestival Nijmegen, plaatsgevonden. Het culturele evenement heeft als doel mensen met een beperking te stimuleren zich te uiten door middel van kunst, cultuur en bewegen.

Door dit te doen in samenwerking met mensen zonder beperking wil de organisatie voor mensen met een beperking het gevoel van erbij horen versterken en het voor hen gemakkelijker maken om deel te nemen aan de samenleving.

Het hele jaar door waren diverse groepen in verschillende samenstellingen aan de slag met zeer diverse kunstdiciplines. Op het Waalzinnig Festival kwam alles samen in een bruisend geheel aan optredens in de bibliotheek, LUX, het Huis van de Nijmeegse Geschiedenis en op het plein.

Neem een kijkje op onze Facebookpagina voor een uitgebreid fotoverslag.


Dit bericht delen:

Advertenties