Benefietfeest Basta@Brebl voor Stichting Gast
Van onze redactie
15 mei 2016
Kringloopwinkel, lunchcafé en culturele huiskamer Basta organiseert na het succes van vorig jaar op vrijdag 3 juni voor de tweede keer een groot benefietfeest: Basta@Brebl. Alle opbrengsten van deze editie gaan naar Stichting Gast. Met live bands & DJ's gaan in Brebl vanaf 21 uur de voetjes van de vloer voor het goede doel.
De eerste band is bevestigd: Super Natural Selection. Super Natural Selection is een lokale Roots Rock Reggae band. De band is geworteld in Gelderland en de bandleden komen uit Arnhem en Nijmegen. De band kent een Surinaamse kern en het merendeel van de muzikanten in deze band maakt samen muziek sinds 2002. Ze spelen vrijwel hoofdzakelijk eigen nummers in het Engels en Sranang Tongo met Prince Naffy als frontman en Lighta als trouwe vaste featuring.
Stichting Gast
Het goede doel van dit jaar is
Stichting Gast. Stichting Gast helpt asielzoekers in nood in Nijmegen en omgeving. Dit zijn meestal mensen die formeel zijn uitgeprocedeerd, maar niet terug kunnen naar hun land van herkomst. Vluchtelingen in afwachting van hun procedure, vluchtelingen die zijn uitgeprocedeerd maar niet terug kunnen of terug durven. Mensen die een reële kans maken op een verblijfsvergunning, maar desondanks door de Nederlandse overheid in de steek worden gelaten. Daarom is het belangrijk dat Stichting Gast met behulp van donaties haar werk kan doen.
Neem voor meer informatie een kijkje op
de website van Basta.
Dit bericht delen: