Melding melding brandveilig gebruik voor een kamerverhuurpand., aan Hugo de Grootstraat 72, 6522DH Nijmegen
omgevingsmelding | Nijmegen | 26-08-2026
Betreft: Melding op locatie Hugo de Grootstraat 72, 6522DH Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Melding voor het verwijderen van asbest (regulier) MSR op de locatie Oosterhoutsedijk 48 te Lent zaaknummer Z26MA.1825
omgevingsmelding | Nijmegen | 26-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Melding voor het verwijderen van asbest (particulier) op de locatie Waalhaven 1 U te Nijmegen zaaknummer Z26MA.1832
omgevingsmelding | Nijmegen | 26-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Melding voor het verwijderen van asbest (regulier) reparatie op de locatie Meijhorst 1717 te Nijmegen zaaknummer Z26MA.1838
omgevingsmelding | Nijmegen | 26-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Besluit (met BOPA) voor het veranderen van de bestemmingsplan van ''gemengd'' naar woning , aan Hatertseveldweg 140A, 6531ZE Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 26-08-2026
Betreft: Besluit (met BOPA) op locatie Hatertseveldweg 140A, 6531ZE Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - ontheffing art.35 alcoholwet - 27 augustus 2026 - tijdens het HAN Intro Festival - Stadionplein 1 te Nijmegen
andere beschikking | Nijmegen | 26-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Melding brandveilig gebruik kamerverhuurpand (5 bewoners), aan Van Peltlaan 132, 6533ZP Nijmegen
omgevingsmelding | Nijmegen | 26-08-2026
Betreft: Melding op locatie van Peltlaan 132, 6533ZP Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - ontheffing art.35 alcoholwet - 3, 4 en 5 september 2026 - tijdens Cinema at the Beach - Lentse Plas te Lent
andere beschikking | Nijmegen | 26-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Kennisgeving termijnverlenging Z2026-00003994, Oranjesingel 34, 6511NV Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 26-08-2026
Betreft: Beschikking verlenging beslistermijn op locatie Oranjesingel 34, 6511NV Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - ontheffing art.35 alcoholwet - 27 augustus 2026 - tijdens het HAN Intro Festival - Stadionplein 1 te Nijmegen
andere beschikking | Nijmegen | 26-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - ontheffing art.35 alcoholwet - 3, 4 en 5 september 2026 - tijdens Cinema at the Beach - Lentse Plas te Lent
andere beschikking | Nijmegen | 26-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - standplaatsvergunning op privéterrein - 2 tot en met 11 oktober 2026- verkoop van paling, makreel, fruit en zuurstokken - Weurtseweg 154 te Nijmegen
andere beschikking | Nijmegen | 26-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Aanvraag omgevingsvergunning voor het plaatsen van een tijdelijke noodstroomaggregaat, aan tegenover Graafsepad, Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 26-08-2026
Betreft: Aanvraag op locatie tegenover Graafsepad, Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - wijziging leidinggevende alcoholvergunning - Berg en Dalseweg 359 te Nijmegen
andere beschikking | Nijmegen | 26-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - aanwezigheidsvergunning kansspelautomaten - Koninginnelaan 28 te Nijmegen
andere beschikking | Nijmegen | 26-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Aanvraag omgevingsvergunning voor het bouwen van 44 sociale huurappartementen, aan Kanunnik Faberstraat 3-5, Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 26-08-2026
Betreft: Aanvraag op locatie Kanunnik Faberstraat 3-5, Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Buiten behandelingstelling het plaatsen van reclame aan de Molenstraat 44, 6511HE Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 26-08-2026
Betreft: Besluit op locatie Molenstraat 44, 6511HE Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Besluit voor het kappen van twee bomen tegenover de Lankforst 4028 in Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 26-08-2026
Betreft: Besluit op locatie tegenover Lankforst 4028, Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Besluit voor het toevoegen van een brandscheiding, aan Berg en Dalseweg 38, 6521JJ Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 26-08-2026
Betreft: Besluit op locatie Berg en Dalseweg 38, 6521JJ Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Besluit voor 'Plaatsen container aan de Clavisstraat 11 te Nijmegen van 24-08-26 t/m 23-10-26'
andere vergunning | Nijmegen | 26-08-2026
Betreft: Besluit op locatie Clavisstraat 11, 6515GA Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Kennisgeving termijnverlenging Z2026-00003191, Lentse Tuinstraat 5, 6663BG Lent
omgevingsvergunning | Nijmegen | 26-08-2026
Betreft: Beschikking verlenging beslistermijn op locatie Lentse Tuinstraat 5, 6663BG Lent
Bekijk bericht |
|