Bekendmaking Wet bodembescherming, op oostzijde Pelseland 9, doorlopend achter percelen Smitjesland 12-20 (05-17) in Lent
andere melding | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Bekendmaking Wet bodembescherming, Smitjesland 12
andere melding | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Bekendmaking Wet bodembescherming, achter Vossenpelssestraat 49 (05-33/05-49) in Lent
andere melding | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Bekendmaking Wet bodembescherming, ten zuiden van Vossenpelssestraat 63 (spot 30/30a) in Lent
andere melding | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Bekendmaking Wet bodembescherming, achter Vossenpelssestraat 35 (spots 9 en 16) in Lent
andere melding | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Melding voor het verwijderen van asbest (particulier) op de locatie de Gildekamp 2234 te Nijmegen zaaknummer Z26MA.1863
omgevingsmelding | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Melding voor het verwijderen van asbest (particulier) op de locatie Geldershofstraat 3 te Lent zaaknummer Z26MA.1868
omgevingsmelding | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Melding voor het verwijderen van asbest (mutatiewoning) op de locatie Nocturnestraat 25 te Nijmegen zaaknummer Z26MA.1871
omgevingsmelding | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Besluit voor het doorbreken van een muur, aan Meijhorst 5256, 6537HN Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Besluit op locatie Meijhorst 5256, 6537HN Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Verzoek voor omgevingsvergunning aan Weezenhof 5152, 6536DW Nijmegen is vergunningsvrij
andere vergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Besluit voor locatie Weezenhof 5152, 6536DW Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - evenementenvergunning - Openingsfeest lustrum Phocas - 26 september 2026 - Oudedijk 3 te Lent
andere beschikking | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Kennisgeving termijnverlenging Z2026-00003475, Griftdijk 143, 6515AE Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Beschikking verlenging beslistermijn op locatie Griftdijk 143, 6515AE Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - ontheffing art.35 alcoholwet - 16 september 2026 - tijdens het openingsfeest lustrum Phocas - Oudedijk 3 te LENT
andere beschikking | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Besluit voor geschakelde woning: vervangen van kozijnen voor- en achtergevel, aan Hatertseweg 453, 6533GH Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Besluit op locatie Hatertseweg 453, 6533GH Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Besluit voor Plaatsen bouwobjecten Queenstraat 69 Nijmegen op 26-08-2026
andere vergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Besluit op locatie Queenstraat 69, 6663HB Lent
Bekijk bericht |
|
| |
Besluit voor het legaliseren / verbouwen van een voormalig winkelpand tot twee woningen aan Heidebloemstraat 45, 6533SL Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Besluit op locatie Heidebloemstraat 45, 6533SL Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Intrekking verzoek voor het plaatsen van een poort aan de achterzijde van de tuin, aan Pater Eijmardweg 30, 6525RM Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Verzoek ingetrokken op locatie Pater Eijmardweg 30, 6525RM Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Melding sloopmelding van binnenwanden en het vervangen van kozijnen , aan van Spaenstraat 7, 6524HH Nijmegen
omgevingsmelding | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Melding op locatie van Spaenstraat 7, 6524HH Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Kennisgeving termijnverlenging Z2026-00003474, tegenover Federico Fellinistraat 12A
omgevingsvergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Beschikking verlenging beslistermijn op locatie tegenover Federico Fellinistraat 12A
Bekijk bericht |
|
| |
Besluit voor Plaatsen bouwobjecten Ridderstraat 3 Nijmegen vanaf 26-08-2026 t/m 28-09-2026
andere vergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Besluit op locatie Ridderstraat 3, 6511TM Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Besluit voor het kappen van een boom in de voortuin aan de Van Bronckhorstdreef 41, 6534VB in Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Besluit op locatie Van Bronckhorstdreef 41, 6534VB Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - ontheffing art.35 alcoholwet - 20 september 2026 - tijdens CC&C Cars en Coffee (Porsche) - De Kolk 15 te Nijmegen
andere beschikking | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Besluit voor het kappen van een boom aan de Bergweg 1, 6523MD in Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Besluit op locatie Bergweg 1, 6523MD Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - ontheffing art.35 alcoholwet - 19 september 2026 - Tijdens Kunstnacht Nijmegen 2026 - Waalplein 1 te Nijmegen
andere beschikking | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Aanvraag omgevingsvergunning voor het kappen van een boom (eik), aan de Voorstenkamp 1925, 6545GR Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Aanvraag op locatie de Voorstenkamp 1925, 6545GR Nijmegen
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - ontheffing art.35 alcoholwet - 12, 19 en 23 september 2026 - Tijdens Popronde, kunstnacht en concert - Steenstraat 26 te Nijmegen
andere beschikking | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Vergunning verleend - wijziging beheerder exploitatievergunning - Molenweg 277 te Nijmegen
andere beschikking | Nijmegen | 27-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
| |
Aanvraag omgevingsvergunning voor het splitsen van een woning, aan Bronsgeeststraat 11, 6541ZJ Nijmegen
omgevingsvergunning | Nijmegen | 27-08-2026
Betreft: Aanvraag op locatie Bronsgeeststraat 11, 6541ZJ Nijmegen
Bekijk bericht |
|