Ontmoet André Kuipers bij zijn boekpresentatie van 'Help, dieren in gevaar!'

Van onze redactie
6 mei 2026

Op zondag 10 mei lanceert André Kuipers zijn nieuwe prentenboek Help, dieren in gevaar! in Bibliotheek Mariënburg in Nijmegen.  

Heb jij er altijd al van gedroomd om astronaut André Kuipers te ontmoeten? Dat kan!
Op zondag 10 mei zal André Kuipers een stukje uit zijn nieuwe boek Help, dieren in gevaar! voorlezen in Bibliotheek Mariënburg. Na afloop kan je het nieuwe boek laten signeren en met André Kuipers op de foto!

De presentatie vindt plaats van 12:15 tot ongeveer 12:45 uur. Inloop is vanaf 12:00 en toegang is voor iedereen gratis! De boekpresentatie vindt aansluitend plaats aan de Hoe dan XL?!*, eveneens met André Kuipers. *voor dit evenement heb je geen kaartje voor de Hoe dan XL?! nodig

In Help, dieren in gevaar! Combineert astronaut en auteur André Kuipers zijn fascinatie voor de ruimte met zijn liefde voor de aarde en de natuur. De kleine astronauten redden dieren vanuit de ruimte met de hulp van hun vriendin Stella, die ranger is. Ze redden een jaguar die vlucht voor een bosbrand, een baby orang-oetan die is weggehaald bij zijn moeder en een ijsbeertje dat helemaal alleen op een ijsschots zit.

Dit stoere prentenboek is rijk geïllustreerd door Paco Vink en bevat een herkenbare boodschap over duurzaamheid, vriendschap en het beschermen van dieren.

Ben jij erbij op 10 mei? Hier kun je je gratis aanmelden

 
Over het boek
Dieren redden vanuit de ruimte? Het kan! In Help, dieren in gevaar! redden de kleine astronauten met behulp van hun vriendin Stella, die ranger is, dieren vanuit de ruimte! Waaronder een ijsbeertje die helemaal alleen op een ijsschots zit en een jaguar die moet vluchten voor een bosbrand. 

Dit bericht delen:

Advertenties