Seniorendanscafé in OBG met Tom Meuwese

Van onze redactie
15 maart 2026

Dinsdag 24 maart komen dansliefhebbers weer bij elkaar in Seniorencafé Burgerlust in Nijmegen. Muzikant Tom Meuwese staat garant voor een geweldige avond. De zaal gaat open om 19.15 uur en de toegang is gratis, dus zorg voor wat contant geld voor enkele drankjes.

Waarom je dit niet wilt missen
Seniorencafé Burgerlust is de ideale plek om te genieten van muziek en dans. Het team van vrijwilligers zorgt voor een fijne sfeer en lekkere snacks. Of je nu nieuwe mensen wilt ontmoeten of oude vrienden weer wilt zien, deze avond is perfect voor een leuke uitwisseling. Kom op tijd, want er is altijd veel animo!

De voordelen van dansen
Wist je dat dansen na je 55ste zelfs effectiever kan zijn dan naar de sportschool gaan? Het verbetert je gezondheid en zorgt voor meer blijdschap, verbinding en welzijn.

Waar
Seniorencafé Burgerlust, OBG, Prof. Cornelissenstraat 2, 6524 PJ Nijmegen.
Tijd: 19.30 – 22.30 uur, zaal open vanaf 19.15 uur, en ja, de toegang is gratis.

Foto: Sadrach Simon SFC de Cycloop


Dit bericht delen:

Advertenties