Expositie “Samenspel van kleur en vorm” in het kerkje van Persingen

Van onze redactie
4 november 2025

Op zaterdag 15 en zondag 16 november a.s. exposeren  Marion Groenenberg en Machteld Meij hun recent werk in het sfeervolle kerkje van Persingen.

Marion maakt beelden uit o.a. wit- en champagnekleurige, vaak transparante, albast waardoor er een speels effect ontstaat met het doorschijnende licht. Daarnaast maakt ze objecten en kandelaars van kleurig vintage glas en kristal dat een tweede leven verdient. Elk stuk is uniek en verbindt verleden met het heden.

De veelal kleurige objecten zijn in harmonie met kleurrijke schilderijen van Machteld. Zij schildert o.a. stadsgezichten, mensen, dieren, landschappen en bloemen in kleurenpalet waar je blij van wordt. Haar werk is realistisch, maar er blijft ook iets te raden over.

De tentoonstelling is beide dagen geopend van 11.00- 17.00 uur.
Kerkje van Persingen, Persingensestraat 7, 6575 JA Persingen.
Meer info via www.machteldmeij.nl en www.mg-art.nl


Dit bericht delen:

Advertenties