Guy Verlinde en Tom Eylenbosch spelen pure blues, prijswinnend duo in Niel

Van onze redactie
28 juli 2025

Met een portie authentieke blues komt dit duo naar De Brauerij, net over de grens bij Nijmegen, aan de Mehrer Straße 1 in Kranenburg-Niel, op zondagmiddag 10 augustus. Het concert begint om 15:00. Bij Guy's gitaarspel en zang voel je meteen een frisse bluesvibe in de geest van grote muziekhelden. Hij deelde affiches met BB King, John Fogerty, Tony Joe White, Santana, John Hiatt, Canned Heat en Jeff Beck. Toms piano en banjo zorgen voor de perfecte match, met uitdagende melodiën worden de liedjes naar een hoger niveau getild.

Guy Verlinde domineerde in het afgelopen decennium de Belgische blues & rootsscene Hij toerde non-stop door Europa, nam 16 albums op in 15 jaar en speelde in tal van prestigieuze clubs en op internationale festivals. Hij won in 2024 de Belgian Blues Award voor Best Solo/Duo Act. Daarnaast was hij ook genomineerd in de categorie Best Artist. Tom Eylenbosch was genomineerd in de categorie Best Instrumentalist. Het tweetaal maakte het heel goed ontvangen album Promised Land Blues.

De entree bedraagt € 20,-. Wil je zeker zijn van een zitplaats dan is inmiddels gebleken dat vooraf reserveren geen overbodige luxe is. Reserveren kan via het cultuurprogramma op de website van De Brauerij.


Dit bericht delen:

Advertenties