De Pizzabakkers Nijmegen Noord is vanaf dit voorjaar weer dé plek waar je lekker kunt komen borrelen met een cocktail na een middagje winkelen, een pizza kunt afhalen na een dag hard werken of met het hele gezin gezellig pizza komt eten. De opening staat gepland op maandag 26 mei en medio juni volgt nog een feestelijk openingsweekend. Clint en zijn team verwelkomen je graag!
Bij de Pizzabakkers selecteren ze hun ingrediënten met zorg, omdat ze alleen het allerbeste willen bieden. De kazen en vleeswaren komen rechtstreeks uit Italië van gerenommeerde familiebedrijven, en de groenten kopen ze lokaal. Alles wordt vers bereid in de open keuken. En iedere maand is er een speciale pizza!
Naast hun overheerlijke pizza's hebben ze ook smakelijke antipasti, salades en natuurlijk dolce zoals bijvoorbeeld hun huisgemaakte Tiramisú. Als drank bevelen ze natuurlijk prosecco aan, maar je kunt ook genieten van de speciale San Pellegrino-frisdrank, Italiaanse cola van MoleCola en ijskoud getapt Peroni bier. Liever een wijntje, ook dat kan! Bovendien hebben ze een tweetal zelf ontwikkelde speciaalbiertjes! Jouw diner afsluiten doe je natuurlijk met een echte Italiaanse espresso.
Pizza’s bestellen om op te halen kan telefonisch of via de website www.depizzabakkers.nl/vestigingen/nijmegen-noord/
Je vindt de Pizzabakkers aan het Oranje Marieplein 3, 6663 RL Lent