Koor Warmoes begeleidt gezond kerstshoppen

Van onze redactie
21 december 2022

De historische tuinderij  De Warmoes aan de Griftdijk 11 in Lent/Nijmegen laat weten: "Onze vrijwilligers hebben ook muzikaal talent! Op vrijdag 23 december zal een afvaardiging van hen eenmalig speciaal voor Kerst een Warmoes kerstkoor vormen. Ze zullen tussen 10.00 en 17.00 uur live kerstliederen zingen met muzikale omlijsting. Dat maakt het kerstshoppen extra leuk. We hebben namelijk al onze lekkerste inmaakproducten in de spotlights gezet! Je kunt voor familie en vrienden dus een origineel pakketje komen samenstellen."

"Met onze vrijwilligers telen we jaarrond meer dan honderd verschillende groenterassen, zonder gebruik van gewasbeschermingsmiddelen, zo circulair mogelijk en met respect voor de biodiversiteit. We bieden onze oogst vers aan, je mag zelf ook oogsten en in ons tuincafé proef je al het lekkers van eigen bodem."


Dit bericht delen:

Advertenties
Bol AlgemeenBol Algemeen